Novinky v programu.

/O klubu /Novinky v programu

Novinky v programu

Nasadili jsme další chuťovky do programu na březen, duben a květen. Těšit se můžete na stand-up, koncerty a něco mezi tím.

21. 3. Stand-up Brian Lennon – Američan v Česku

Nepromeškejte finalistu soutěže Nejlepší komik v Praze, Briana Lennona, který přináší svou novou hodinovou show do Ostravy… A bude to v Češtině! Z téměř vyprodané show jediného Američana, který se kdy pokusil naučit česky, budete zaručeně brečet smíchy. Briana jste mohli vidět v Na Stojáka, Metro Comedy Clubu a stovkách dalších míst naskrz Evropou a Spojenými Státy, takže nepromeškejte tento jedinečný večer na téma české lásky, ztráty a záchody.

5. 4. Koncert Guido Spannocchi Quartet

Guido Spanocchi je rakousko-italský saxofonista žijící v Londýně. Vyprodává evropské kluby jako londýnský Ronnie Scott’s, B-flat Berlín nebo vídeňský Porgy&Bess. Moderní, groovové, melodické a posluchačsky velmi přístupné pojetí jazzu. „Úžasný hudebník, skvělý jazz“ Kylie Minogue.

14. 4. Rozálie – koncertní one woman show

Charismatická zpěvačka, akeordeonistka a herečka kombinuje svým nezaměnitelným syrovým projevem dryáčnický šanson s cynickou romantikou. Svým uhrančivým půvabem a přesvědčivostí vypráví svoje životní příběhy v čistě autorských písních. Ty během koncertů doplňuje svými autentickými historkami, ironickými komentáři a přibližuje tak divákům, co za texty písní stojí. V roce 2022 se dostala do nejužší nominace Cen Anděl v kategorii Objev roku s albem Korzetiér a v roce 2023 byla nominovaná na Českého slavíka taktéž v kategorii Objev roku.“

4. 5. Koncert FilipM

Skupina Filip M. je stálicí ostravské hudební scény. Tahle kapela dokáže svou jemnou autorskou hudbou a texty převážně z dílny Jitky Andraškové ( Filip M., Mňága a Žďorp, Buty, Kryštof) a Tomy Ryboly (Filip M., Up!Great, eR) sáhnout až do hloubi duše snad každého posluchače a koncert je pro návštěvníky vždy hlubokým osobním zážitkem, navíc se skvělou atmosférou.

18. 5. One man show Rudyho Linky

One man show Rudyho Linky je divadelní “stand-up” vystoupení, prokládané sólovými hudebními vstupy a doplněné projekcí fotografích z Rudyho soukromého archívu.