Novinky v červnovém programu!.

/Program /Novinky v červnovém programu!

Novinky v červnovém programu!

Do nabídky BUMBUM Comedy přibyly nové stand-up show!

2. 6. Best of Velvet Comedy

S potěšením vám oznamujeme náš nejnovější přírůstek do programu – Stand-Up pro anglicky mluvící publikum! Připojte se k nám a užijte si večer plný zábavné komedie, která bude celá v angličtině a představí vám talentované komiky, u kterých se budete válet smíchy od začátku do konce. Ať už jste rodilý mluvčí nebo jen hledáte večer plný komedie v mezinárodním jazyce, tuto show si nesmíte nechat ujít! Vystoupí Nemanja Živanovič, vítěz Prague funniest competition, dále finalista soutěže Skotský komik roku Grant Gallacher, jehož speciál Taken For Granted si můžete prohlédnout na YouTube, a Kristýna Haklová, která pravidelně objíždí Evropu, včetně Utrecht Comedy festivalu v Nizozemsku, Edinburgh Fringe Festivalu a pravidelně vystupuje v berlínských a barcelonských Comedy Clubech.

11. 6. NA STOJÁKA: JIŘÍ JAKIMA A PETR VYDRA

Připravte se na večer plný zábavy, při kterém se budete smát ještě dlouho po skončení představení. Nenechte si ujít příležitost zažít to nejlepší z české komedie! Z Na stojáka tentokrát přijedou Jiří Jakima a Petr Vydra.

25. 6. INVALID PRODAKŠN

Invalid Prodakšn přijíždí do Ostravy, aby přivezl zážitky dvou ZTP komiků – Jerryho Veľmajstra a Bekima. Jak se dá očekávat, budou si vám stěžovat na problematiku bezbariérového přístupu (u Bekima je to pochopitelné, ale určitě jste nevěděli, že Jerry tímto problémem trpí také 😁) a na každodenní útrapy v běžném životě, ať už skutečném nebo v tom virtuálním. Tak neváhejte a přijďte kluky podpořit a ukázat jim, že na světě jsou i dobří a tolerantní lidé 😁 A bonus? Na tomto představení dojde k velkému odhalení! A to v přímém přenosu odpověď na otázku, kdo z komiků dostává vzkazy typu: „můžeš si za to sám, že neumíš chodit “ nebo „fuj, slepice, jak jsi tlustá!“.