Talostan

TALOSTAN Josef. První kouzlo mu ukázal otec, když mu bylo 6 let, další už objevoval sám v knihách či sledováním kouzelníků v televizi. Když nastoupil na Střední elektrotechnickou, vstoupil do kouzelnického klubu pod vedením kouzelníka Frederica, Otta Aufrichta a dalších výborných kouzelníků a dále rozvíjel své hobby. Jako první na Slovensku se začal věnovat balloon modellingu – tvarování balónků do podoby zvířátek, věcí, písmen a pod. Během vysoké školy procestoval s Coca-Cola kamionem během zimy celé Slovensko a v létě zase získal měsíční angažmá v Quatar.

Po úspěšném skončení vysoké školy se s titulem Ing. dále věnoval kouzlům. Rozjely se jeho televizní (např. Teleráno) i zahraniční (hotelové komplexy na Kypru, v Egyptě, Německu, Jordánsku, Rakousku, Česku, Maďarsku, na Islandu či v Thaisku) vystoupení. Jako první na Slovensku začal dělat bubble show – představení, během kterého se baví dospělí i děti.

Při jednání s některými firmami začal tvořit kouzla na míru přímo na utkání. V případě chirurgů například „řezal“ divákovi ruku, pro jiné objevoval televizor, čerpadlo, kameru či přemísťoval data na cd, procházel zrcadlem… Firmy jsou z jeho vystoupení nadšené, označují je za geniální, famózní a plné zábavy.